O nas

Bez nazwy 5

Drogi Rodzicu!

Chcesz zapewnić swojemu dziecku odpowiednie warunki do rozwoju?
Zależy Ci na tym, aby mogło bawić się i uczyć jednocześnie?

Zapraszamy na zajęcia do Baby's Academy by Egurrola!

To projekt przygotowany przez nas z myślą o świadomych rodzicach oraz dzieciach już od pierwszego roku życia. Uczestnictwo w zajęciach zapewnia im wszechstronny rozwój – najmniejsze dzieci spędzają czas z mamami, co pozwala na zbudowanie silnej więzi pomiędzy nimi, a te nieco większe kształtują swoją wyobraźnię i kreatywność, rozwijają zdolności plastyczne i muzyczne, a przy tym uczą się komunikacji z rówieśnikami.

A wszystko to w przyjaznej atmosferze, jaką tworzą nasi doświadczeni pedagodzy! Dbają oni o bezpieczeństwo i dobre samopoczucie maluchów oraz o to, aby bez przeszkód mogły przyswajać nową wiedzę podczas radosnej zabawy!

Baby's Academy to jednak nie tylko zajęcia dla dzieci. W każdej z naszych szkół znajduje się kawiarnia, w której rodzice wraz ze swoimi pociechami mogą zrelaksować się, napić kawy oraz spróbować pysznego domowego ciasta oczekując na zajęcia lub odpoczywając po nich. Wspólne rozmowy w Egurrola Caffe zbliżają, dlatego Baby's Academy to także szansa na znalezienie nowych przyjaciół!

Zapisz swoje dziecko już dziś – kiedyś powie Ci dziękuję!
Ambasadorzy Baby's Academy
repliki rolex