Ambasadorzy

agustin
Agustin Egurrola
Choreograf, tancerz, pedagog, sędzia, założyciel największej sieci szkół tańca w Polsce Egurrola Dance Studio, juror programów "Mam Talent" i "You Can Dance - Po prostu tańcz!", główny choreograf dwunastu edycji "Tańca z Gwiazdami" dla telewizji TVN, dyplomowany nauczyciel tańca World Dance and Dance Sport Council. Agustin od wielu lat współpracuje z gwiazdami polskiej i światowej sceny. Tworzył oprawę choreograficzną do najważniejszych w ostatnich latach przedsięwzięć estradowych i rozrywkowych w Polsce. To właśnie o nim mówi się, że zmienił oblicze polskiej estrady wprowadzając na nią, obok wokalistów, prawdziwe show taneczne. Realizowane przez Agustina Egurrolę od strony choreograficznej przedsięwzięcia artystyczne zmieniły się w niezwykle spektakularne przedstawienia rozrywkowe.
ania
Anna Radomska-Madej
Tancerka, uczestniczka II edycji "You Can Dance", instruktorka Egurrola Dance Studio a prywatnie mama niespełna 3 letniej Kai. Pomysł stworzenia miejsca, gdzie dzieci będą miały możliwość wszechstronnego rozwoju od najwcześniejszych chwil życia zrodził się u Ani, gdy sama została mamą i stanęła przed wyborem zajęć dla swojego dziecka. Jako aktywna mama, poszukująca inspirujących i ciekawych działań dla swojej córeczki i samej siebie świetnie sprawdza się w kreowaniu przestrzeni dla rodziców i dzieci. Daltego też stworzyła wyjątkowy projekt - Baby's Academy. Ania doskonale wie, jak ważne i unikalne są chwile spędzone ze swoimi maluchami i ma pełną świadomość tego jak istotną rolę mają rodzice w wychowaniu swoich pociech. To energiczna, pełna pomysłów i kreacji młoda mama, która przede wszystkim kładzie nacisk na rozbudzanie ciekawości świata, uwrażliwiania na muzykę, ruch a to wszystko uzyskuje poprzez zabawę.
magda
Magdalena Soszyńska
Radosna kobieta z mnóstwem energii, która zawsze staje na wysokości zadania. Instruktorka potrafiąca nauczyć nawet najoporniejszych kursantów. Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła w wieku 8 lat. Tancerka międzynarodowej klasy "S". Do swoich największych osiągnięć zalicza V miejsce w Pucharze Świata, 7-mio krotny udział w finale Mistrzostw Polski w tańcach latynoamerykańskich, w tym zdobycie V-ce Mistrzostwa Polski. Brała udział w 11 edycjach "Tańca z Gwiazdami"!! Współpracowała z Mariuszem Pudzianowskim, Pawłem Nastulą , Andrzejem Gołotą, Rafałem Bryndalem. Obecnie jedna z najbardziej lubianych instruktorek Egurrola Dance Studio. Megdalena można zobaczyć także na deskach teatru Capitol w spektaklu "Lady Fosse".
Ambasadorzy Baby's Academy
repliki rolex