Kadra

UWAGA!
Poszukujemy doświadczonych, wykwalifikowanych i pełnych pasji pedagogów do jedynej takiej akademii dla najmłodszych - Baby's Academy by Egurrola. Chcesz dołączyć do naszego zespołu? Wyślij swoje CV na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.aleksandra jagodaAleksandra Jagoda

Magister AWF, pedagog WSPR, instruktor gimnastyki korekcyjnej, fitness oraz jeździectwa. Prywatnie mama Zośki. Stale szuka nowych pomysłów na jeszcze ciekawsze zabawy z dziećmi, dlatego cały czas uczestniczy w różnego rodzaju kursach i szkoleniach. Od dziecka marzyła, żeby jej praca była ważna i potrzebna dla innych, a dziś w pełni spełnia się na zajęciach dla dzieci w przedszkolach oraz klubach malucha i obozach sportowych. W Baby's Academy czuwa nad projektem zajęć adaptacyjnych oraz 5 zmysłów, szkoląc kadrę psychologów i pedagogów ze swoich autorskich scenariuszy zajęć. Wspólną pasją całego zespołu jest praca z dziećmi.
joanna jablonskaJoanna Jabłońska

Pomimo ukończenia Szkoły Głównej Handlowej to właśnie z dziećmi związała swoją pracę zawodową. Niezwykle energiczna i kreatywna osobą, która swym ciepłem i ogromną cierpliwością potrafi sobie zjednać każdego malucha. Już od kilku lat prowadzi autorskie zajęcia ogólnorozwojowe, sensoryczne i plastyczne. Wciąż poszukuje nowych pomysłów i inspiracji, dlatego też bierze udział w licznych szkoleniach i kursach. Często organizuje też warsztaty gotowania dla najmłodszych, a w okresie świątecznym wspólne wypiekanie i ozdabianie pierników. Kierunek studiów zaowocował natomiast niezwykle ciekawym cyklem zajęć skierowanych już do 3-latków. "Umysłowe fikołki" wprowadzają dzieci w kolorowy i niezwykły świat logicznego myślenia i liczb. Na co dzień mama dwóch chłopców, którzy mobilizują ją do nieustannego działania . Z pewnością nie tylko dostarczy Państwa dzieciom wiele radości, ale także w sposób profesjonalny zadba o ich wszechstronny rozwój.

agnieszka choromanskaAgnieszka Choromańska

Trener dziecięcy kompetencji społecznych, a także instruktor zajęć z elementami sensoplastyki oraz masażu niemowląt i dzieci metodą Shantala. Praca z dziećmi to jej ogromna pasja, więc nieustannie poszukuje inspiracji, które mogłaby wykorzystać w czasie prowadzonych zajęć. W trakcie ich trwania wprowadza różnorodne formy stymulacji rozwoju dzieci. Łącząc muzykę, ruch oraz radosną zabawę zapewnia maluszkom odpowiednie warunki przyczyniające się do ich wszechstronnego rozwoju.

malgorzata dulMałgorzata Ocep


Studentka pedagogiki nauczania początkowego z wychowaniem przedszkolnym oraz resocjalizacji. Od kilku lat prowadzi zajęcia indywidualne oraz grupowe dla dzieci. Pełna energii, ciepła, kreatywna, spontaniczna, zawsze uśmiechnięta. Każdą wolną chwilę spędza aktywnie, jeżdżąc na rowerze, biegając lub tańcząc na zajęciach Zumby. Jej celem jest odkrywanie własnych możliwości oraz umiejętności. Optymistka, uważa że siła pozytywnego myślenia jest kluczem do sukcesu. Mówi, że rodzina i przyjaciele są najważniejszą wartością w życiu, przystanią bezpieczeństwa, zrozumienia i spokoju. Bez problemu potrafi zaprzyjaźnić się z każdym maluchem. Z nią dzieci na pewno nie będą się nudzić, bo ma głowę pełną pomysłów, a jej wyobraźnia nie zna granic. Uwielbia pracę z dziećmi, ponieważ dzięki nim patrzy się na świat z innej perspektywy.


marta kisielMarta Kisiel

Od najmłodszych lat wiedziała, że w dorosłym życiu zwiąże swoje losy z pracą z dziećmi. Dlatego wybór kierunku studiów był oczywisty- pedagogika o specjalności edukacja specjalna, a później studia podyplomowe na kierunku pedagogika przedszkolna i kształcenie zintegrowane. Od wielu lat czynnie pracuje jako nauczyciel wychowania przedszkolnego w jednym z łódzkich przedszkoli. Z dumą mówi o sobie „przedszkolanka". Praca z dziećmi to jej ogromna pasja. Nieustannie poszukuje nowych metod pracy, pomysłów na zabawy i nowatorskich rozwiązań, by prowadzone przez nią zajęcia były dla dzieci niezwykłą podróżą, podczas której odkryją świat i nabędą przydatnych w nim umiejętności. Pełna energii, otwarta i zawsze uśmiechnięta, nieustannie poszerzająca wiedzę na kolejnych kursach i warsztatach. Kocha taniec, muzykę i ruch, dlatego podczas zajęć chętnie wykorzystuje te elementy, by jak najlepiej zadbać o wszechstronny rozwój maluszków. Z łatwością nawiązuje dobry kontakt z dziećmi, ponieważ stara się patrzeć na świat z ich malutkiej perspektywy. Podczas zajęć zapewni Państwa pociechom nie tylko dobrą zabawę, ale także komfortowe warunki do wszechstronnego i harmonijnego rozwoju.


kamila sobczykKamila Sobczyk

Jest uśmiechniętą, cierpliwą i otwartą studentką fizjoterapii. Za sprawą swojej energii w łatwy sposób nawiązuje kontakt z dziećmi zyskując ich sympatię oraz zaufanie. Ma głowę pełną pomysłów i stale kreuje nowe zabawy edukacyjne poprzez które pomaga maluchom odkrywać świat. Do każdego dziecka podchodzi indywidualnie i dba o to, aby uśmiech towarzyszył im na każdych zajęciach. Potrafi wzbudzać w maluchach ciekawość, co daje jej satysfakcję, że bierze aktywny udział w rozwoju małych ludzi.

karina wislickaKarina Wiślicka

Studentka pedagogiki na specjalizacji poradnictwo i pomoc psychopedagogiczna oraz wolontariusz w fundacji "Cancer Fighters", w której podopiecznymi są dzieci walczące z chorobą nowotworową. Doświadczenie w pracy z dziećmi zdobywała (i wciąż zdobywa) także jako najstarsza z czwórki rodzeństwa oraz opiekunka. Uwielbia dzieci za ich spontaniczność i kreatywność. Jest pasjonatką zdrowego stylu życia, akrobatyki sportowej i jogi. Karina to pozytywna i uśmiechnięta osoba, która ceni sobie bliskość natury oraz czerpie z niej inspiracje, wykorzystując je w czasie prowadzonych przez siebie zajęć.
Ambasadorzy Baby's Academy
repliki rolex